Ons team

Ons team

Onze mensen en onze hond maken het verschil bij Hofmans Letselschade! En dit zie je terug in het zeer hechte team van belangenbehartigers dat bestaat uit ervaren juristen en specialisten in het aansprakelijkheidsrecht en in letselschade. Komt u kennis maken?

Mr. Lisa Bosveld | Hofmans Letselschade, expert op gebied van letselschade

mr. Lisa Bosveld

NIVRE Register-expert personenschade
l.bosveld@hofmanshelpt.nl
Pieter Lammerts |mr. Suzanne Kroese - Expert personenschade | Hofmans Letselschade, expert op gebied van letselschade

Pieter Lammerts

Administratief medewerker
p.lammerts@hofmanshelpt.nl
Maaike van den Berg - Directeur 1 | Hofmans Letselschade, expert op gebied van letselschade

Maaike van den Berg

Directeur / eigenaar
m.vandenberg@hofmanshelpt.nl
Nadia Zaabat | Hofmans Letselschade, expert op gebied van letselschade

Nadia Zaabat-Kaddouri

Secretarieel medewerker
n.zaabat-kaddouri@hofmanshelpt.nl
Mr. Lia Geluk | Carien Mosk | Hofmans Letselschade, expert op gebied van letselschade

mr. Lia Geluk

NIVRE Register-expert personenschade
l.geluk@hofmanshelpt.nl
Dina Jaffari Takhti | Hofmans Letselschade

Dina Jaffari Takhti

Secretarieel medewerker
d.jaffari.takhti@hofmanshelpt.nl
mr. Niels Duinmaijer | Hofmans Letselschade

mr. Niels Duinmaijer

Expert personenschade
n.duinmaijer@hofmanshelpt.nl
Lindsey Vrolijk | Hofmans Letselschade

Lindsey Vrolijk

Secretarieel medewerker
l.vrolijk@hofmanshelpt.nl
Eline van Huet | Hofmans Letselschade

Eline van Huet

schadebehandelaar
e.vanhuet@hofmanshelpt.nl
Ibrahim Atay | Hofmans Letselschade

Ibrahim Atay

schadebehandelaar
i.atay@hofmanshelpt.nl
Bas van der Heijden | Hofmans Letselschade

Bas van der Heijden

schadebehandelaar
b.vanderheijden@hofmanshelpt.nl

Lieke van der Blom

schadebehandelaar
l.vanderblom@hofmanshelpt.nl

Liesbeth J.M. Bollen

Medisch adviseur

Carien Mosk

Tandheelkundig adviseur

Frederike Stahl

Tandheelkundig adviseur

Heeft u vragen? Neem dan vrijblijvend contact met ons op!

Contact opnemen