Ons team

Onze mensen en onze hond maken het verschil bij Hofmans Letselschade! En dit zie je terug in het zeer hechte team van belangenbehartigers dat bestaat uit ervaren juristen en specialisten in het aansprakelijkheidsrecht en in letselschade. Komt u kennis maken?

Mr. Lisa Bosveld | Hofmans Letselschade, expert op gebied van letselschade

mr. Lisa Bosveld

Letselschadejurist
l.bosveld@hofmanshelpt.nl
Andrea Bakker - Letselschadejurist 1 | Hofmans Letselschade, expert op gebied van letselschade

 mr. drs. Andrea Naaijkens-Bakker

Letselschadejurist
a.naaijkens-bakker@hofmanshelpt.nl
Erwin Zimmerman - Expert personenschade | Hofmans Letselschade, expert op gebied van letselschade

Erwin Zimmerman

Expert personenschade
E.Zimmerman@hofmanshelpt.nl
Abou - Huisbaas | Hofmans Letselschade, expert op gebied van letselschade

Aboe

De grote baas
aboe@hofmanshelpt.nl
Kaoutar Ben Saddik | Liesbeth J.M. Bollen | Hofmans Letselschade, expert op gebied van letselschade

Kaoutar Ben Saddik

Secretarieel medewerker
k.bensaddik@hofmanshelpt.nl
Tamara Joosten | Hofmans Letselschade, expert op gebied van letselschade

mr. Tamara Joosten

Letselschadejurist
mr. Annemiek van Reenen-ten Kate - Directeur / NIVRE Register-expert personenschade 2 | Hofmans Letselschade, expert op gebied van letselschade

mr. Annemiek van Reenen-ten Kate

Directeur /eigenaar
NIVRE Register-expert personenschade
a.vanreenen-tenkate@hofmanshelpt.nl
Pieter Lammerts |mr. Suzanne Kroese - Expert personenschade | Hofmans Letselschade, expert op gebied van letselschade

Pieter Lammerts

Administratief medewerker
p.lammerts@hofmanshelpt.nl
Pippijn van Broeckhuysen | Hofmans Letselschade, expert op gebied van letselschade

Pippijn van Broeckhuysen

Letselschadejurist
p.vanbroeckhuysen@hofmanshelpt.nl
Maaike van den Berg - Directeur 1 | Hofmans Letselschade, expert op gebied van letselschade

Maaike van den Berg

Directeur / eigenaar
m.vandenberg@hofmanshelpt.nl
Richard Corbijn | mr. Suzanne Kroese - Expert personenschade | Hofmans Letselschade, expert op gebied van letselschade

Richard Corbijn

NIVRE Register-expert personenschade
r.corbijn@hofmanshelpt.nl
Marion de Bok | Hofmans Letselschade, expert op gebied van letselschade

Marion de Bok

Secretarieel medewerker
m.debok@hofmanshelpt.nl
André Bonewit - Expert personenschade 1 | Hofmans Letselschade, expert op gebied van letselschade

André Bonewit

Expert personenschade
a.bonewit@hofmanshelpt.nl

mr. Iris Morsink

Letselschadejurist
i.morsink@hofmanshelpt.nl
Frank Emmerig - Operationeel manager / NIVRE Register-expert personenschade | Hofmans Letselschade, expert op gebied van letselschade

Frank Emmerig

Operationeel manager / NIVRE Register-expert personenschade
f.emmerig@hofmanshelpt.nl
mr. Suzanne Kroese - Expert personenschade | Hofmans Letselschade, expert op gebied van letselschade

mr. Suzanne Kroese

Expert personenschade
s.kroese@hofmanshelpt.nl
Tineke Castelijn - Expert personenschade | Hofmans Letselschade, expert op gebied van letselschade

Tineke Castelijn

Expert personenschade
t.castelijn@hofmanshelpt.nl
Diny de Neef | Hofmans Letselschade, expert op gebied van letselschade

Diny de Neef

NIVRE Register-expert personenschade
d.deneef@hofmanshelpt.nl
mr. Zohre Ahmedie | Hofmans Letselschade, expert op gebied van letselschade

mr. Zohre Ahmedie

Letselschadejurist
z.ahmedie@hofmanshelpt.nl
Nadia Zaabat | Hofmans Letselschade, expert op gebied van letselschade

Nadia Zaabat-Kaddouri

Secretarieel medewerker
n.zaabat-kaddouri@hofmanshelpt.nl
Karin Joosten - de Boer | Hofmans Letselschade, expert op gebied van letselschade

Karin Joosten-den Boer

NIVRE Register-expert personenschade
k.joosten@hofmanshelpt.nl
mr. Ilona Gerritsen-Webbers - NIVRE Register-expert personenschade | Hofmans Letselschade, expert op gebied van letselschade

mr. Ilona Gerritsen-Webbers

NIVRE Register-expert personenschade
i.gerritsen-webbers@hofmanshelpt.nl
Mr. Lia Geluk | Carien Mosk | Hofmans Letselschade, expert op gebied van letselschade

mr. Lia Geluk

NIVRE Register-expert personenschade
l.geluk@hofmanshelpt.nl

Vera Mulders

Letselschadejurist
v.mulders@hofmanshelpt.nl

Franc van der Blom

NIVRE Register-expert personenschade
f.vanderblom@hofmanshelpt.nl
Liesbeth J.M. Bollen | Hofmans Letselschade, expert op gebied van letselschade

Liesbeth J.M. Bollen

Medisch adviseur
Carien Mosk | Hofmans Letselschade, expert op gebied van letselschade

Carien Mosk

Tandheelkundig adviseur
Frederike Stahl - Tandheelkundig adviseur | Hofmans Letselschade, expert op gebied van letselschade

Frederike Stahl

Tandheelkundig adviseur

Heeft u vragen? Neem dan vrijblijvend contact met ons op!

Contact opnemen